O naszej firmie

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Obecne trendy w budownictwie stawiają przede wszystkim na rozwiązania energooszczędne. Kładzie się szczególny nacisk na redukcję zapotrzebowania energetycznego obiektów budowlanych.  Wymaga to zastosowania produktów o wysokiej efektywności termicznej. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom dzisiejszego rynku świadczymy usługi w branży branży STOLARKI OTWOROWEJ zarówno z PCV  jak i aluminium.  W szerokim wachlarzu ofertowym posiadamy liczne profile energooszczędne.


O OMEGA TOP

Firma OMEGA TOP obecna jest na rynku od ponad 18 lat. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i aluminium. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie, oraz wiedza umożliwiły nam rozpoczęcie własnej produkcji stolarki aluminiowej.

Każdą realizację poprzedzamy bezpłatnymi oględzinami oraz pomiarem, które są okazją do rozwiania wszelkich wątpliwości dotyczących kwestii technicznych.

Nasze usługi oraz produkty skierowane są zarówno do dużych podmiotów gospodarczych jak i indywidualnych klientów.

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi producentami, oraz fachowej obsłudze i doświadczeniu w branży budowlanej możemy zaoferować Państwu produkty najwyższej jakości pod względem funkcjonalnym i estetycznym.

Kładziemy szczególny nacisk na profesjonalną obsługę klienta, począwszy od pomiaru prac, oględzin i wyceny, poprzez realizację zamówienia, kończąc na obsłudze gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Szerokie grono zadowolonych klientów indywidualnych jak również podmiotów gospodarczych, z którymi współpracujemy od lat, niewątpliwie świadczy o wysokiej jakości naszych usług i kompleksowej obsłudze.

Chętnie podejmujemy wyzwania, jesteśmy otwarci na sugestie inwestorów. Najważniejsze to dokładnie poznać potrzeby klientów, aby móc w pełni spełnić ich oczekiwania.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ I SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

Zobacz nasze ostatnie realizacje NASZE REALIZACJE

STOLARKA OTWOROWA

Dzięki szerokiej ofercie produktowej jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć budynki w stolarkę otworową. W sprzedaży posiadamy profile okienne w systemie PCV,  ALU i drewnianym, drzwi wejściowe, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe bramy garażowe oraz bogaty asortyment dodatków takich jak parapety, rolety, moskitiery.

Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych klientów jak i dla stałych kontrahentów takich jak przedsiębiorstwa budowlane.

Posiadając własną produkcję stolarki aluminiowej, zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji związanych z wznoszeniem fasad aluminiowych, montażem witryn i okien aluminiowych oraz budową ogrodów zimowych.

 

Omega top

Omega Top - Stolarka okienna

Producent Stolarki Aluminiowej

Sprzedaż oraz Montaż Stolarki Okiennej

Usługi

Kompleksowa Obsługa Klienta

BEZPŁATNE Oględziny, Pomiar, Wycena

Obsługa Gwarancyjna i Pogwarancyjna

Profesjonalny Sprzęt oraz Doświadczona Brygada

Kontakt

OMEGA TOP Sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Bohaterów Monte Cassino 322

biuro@omegatop.pl omegatop.pl

STOLARKA:

tel./fax. + 48 33 8122547 tel. + 48 530 034 377

Znajdź nas na facebooku