Bramy garażowe segmentowe

 
Img description
 

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę, pod strop. Połączone segmenty, prowadzone są na rolkach po prowadnicach. Jest to ergonomiczne rozwiązanie, które sprawia, że przestrzeń wewnątrz garażu jest możliwie największa, a przed garażem nie potrzeba dodatkowego miejsca do swobodnego otwierania i zamykania bramy – mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie. W każdym z tych przypadków obsługa jest prosta i bezpieczna. Bramy są dobrze zabezpieczone, wyposażone w proste i niezawodne systemy mechanicznego zabezpieczenia przed włamaniem (zamek lub rygiel). Zapewniają dobrą izolację termiczną i akustyczną, dzięki temu, że wykonane są z segmentów o grubości 40 – 42 mm wypełnionych pianką poliuretanową, a wokół płaszczyzny bramy montowany jest system trwałych uszczelnień.

 

Img description
 

Bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami poziomymi wąskimi

Popularność wąskich przetłoczeń wynika z ich nieprzemijającej prostoty i uniwersalnego wyglądu. Ich forma jest często podkreślana przez zastosowanie dekorów. Bramy z tłoczeniem poziomym wąskim dostępne są w dekorach złoty dąb, mahoń, orzech oraz we wszystkich kolorach palety RAL.

 

BRAMY GARAŻOWE PŁASKIE DOPASOWANE DO DRZWI ZEWNĘTRZNYCH KMT

 

 

 

 

 

Img description
 

Bramy garażowesegmentowe z przetłoczeniem kaseton

Nawiązują do klasyki wyglądu bramy. Bogactwo kolorystyki pozwala na zaprojektowanie bramy doskonale współgrającej z każdym elementem elewacji. Bramy z przetłoczniami kasetonowymi dostępne są w dekorach złoty dąb, mahoń, orzech oraz we wszystkich kolorach palety RAL.

Panel do bram segmentowych składa się z dwóch stalowych okładzin ocynkowanych w sposób ciągły i pokrytych lakierem oraz z rdzenia izolacyjnego z twardej pianki poliuretanowej. Rdzeń łączy okładziny zapewniając nośność na siły ścinające.

 

BRAMY GARAŻOWE PŁASKIE DOPASOWANE DO DRZWI ZEWNĘTRZNYCH KMT

 

Doskonała izolacyjność cieplna

Wysoka nośnoś

Bardzo dobra ochrona przeciwkorozyjna

Niewielki ciężar

Okładzina zewnętrzna z różnymi możliwościami profilowania

Doskonale nadający się do obróbki i trwały panel warstwowy do produkcji najróżniejszych typów bram

Na specjalne zamówienie dostępna powierzchnia okładziny imitująca drewno

Paroszczelne okładziny

Różnorodna kolorystyka

Specjalnie uformowanie okładzin w strefie połączenia pióro-wpust umożliwia pewne mocowanie zawiasów

 

 

 

I SZCZEGÓLNIE WAŻNE:

 

specjalne uformowanie styku płyt zapobiegające zgnieceniu palców pomiędzy elementami od strony zewnętrznej (na zapytanie dostępne też zabezpieczenie przed zgnieceniem palców od strony wewnętrznej)

 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X