Obszerne przeszklenia / nowoczesny design

 
Img description
 

Drzwi podnoszono przesuwne

PATIO

Patio – zastosowanie drzwi uchylno przesuwnych PSK zapewnia kolejne ciekawe rozwiązanie do wyjść balkonowych i tarasowych. Cechą charakterystyczną jest zastosowanie mechanizmu pozwalającego na otwieranie jak również uchylanie skrzydła. Otwierane skrzydło porusza się równolegle do ościeżnicy zabierając jedynie minimalną ilość powierzchni. Maksymalna szerokość zewnętrzna PATIO to 4000 mm. Maksymalna szerokość skrzydła w PATIO to 1350 mm na profilu okiennym lub 1650 mm na profilu tarasowym. Maksymalna szerokość zewnętrzna PATIO to 4000 mm. Szerokość zewnętrzna warunkowana jest wysokością PATIO.

DRZWI HST

Drzwi podnoszono-przesuwne HST – stanowią kolejne rozwiązanie dla wyjść tarasowych i ogrodowych. Odpowiednia konstrukcja systemu umożliwia budowę drzwi tarasowych o bardzo dużych przeszkleniach. Szerokość skrzydła może mieć wymiar od 800 mm do 3000 mm szerokości i wysokość do 2500 mm w białym kolorze, a specjalne mechanizmy okuciowe pozwalają na przesuwanie ogromnych skrzydeł przy użyciu minimalnej siły. Zastosowanie niskiego progu to rozwiązanie nowoczesne i bezpieczne zwiększające wygodę i funkcjonalność. Duże przeszklenia zapewniają dużą ilość światła wpadającego do wnętrza. Zapewnia to zarówno komfort we wnętrzu jak i piękny wygląd od strony zewnętrznej. Skrzydła poruszające się w płaszczyźnie równoległej nie ingerują w przestrzeń wewnętrzną. Maksymalna wysokość zewnętrzna drzwi HST to do 2600 mm. Natomiast maksymalna szerokość wynosi do 6500 mm. Z kolei maksymalna szerokość skrzydła to 3000 mm.

 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X